Základní
myšlenka

Internetové stránky se z pohledu obchodu rozdělují na dvě skupiny, prezentační a výkonnostní. Jinými slovy stránky, které informují a ty jež zisk přímo generují (e-shopy, prodejní stránky). Tento fakt není dlouhodobě zohledněn v ceně za výrobu webových stránek. Otázkou tedy zůstává, proč platit za výrobu webových stránek, když pak tato www stránka negeneruje zisk a spíše plní formu podpory nebo pasivní informační stránky? Je potřeba být vidět, to rozhodně, ale za jakou cenu?

Mnoho našich klientů trápily vesměs opakující se problémy:

  • Museli si vybrat registrátora pro svojí doménu, vyplnit mnoho údajů a zaplatit stanovenou cenu někdy značně předraženou.
  • Museli najít vhodného webhostingového poskytovatele. Ceny se pohybují od 50 do cca 1000 Kč měsíčně podle parametrů hostingu. A opět registrace, vyplnění údajů a platba.
  • Museli najít vhodného dodavatele webových stránek. Ten si stanovil svoji cenu ve výši obvykle od jednotek po desítky tisíc Kč.
  • Museli se vypořádat s tím, že někteří dodavatelé další úpravy webu nebo úpravy chybně zpracovaných stránek např. při nedorozumění, podmiňovali navyšováním ceny, což se pak značně prodražilo.
  • Museli s dodavatelem stránek vyjednat podmínky servisu a nebylo výjímkou, kdy klient musel měsíčně platit i 1000 Kč za údržbu.
  • Mnoho dodavatelů stránky netvořili responzivně a s ohledem na SEO, takže stránky se nesprávně zobrazovaly na různých typech zařízení nebo nebyly dohledatelné.
  • Museli si zajistit nákup SSL certifikátu pro zabezpečení stránek obvykle v ceně kolem 1 000 Kč za rok
  • Museli integrovat pravidla podle nařízení GDPR, což vyšlo i na několik tisíc Kč.
  • Do internetových stránek museli obvykle do 2-3 let opět investovat z důvodů modernizace, což znamenalo další tisíce navíc.
  • Museli při problémech se stránkami čekat i několik dnů na odstranění potíží ze strany dodavatele.

U nás, musíš vyplnit jen jeden krátký formulář. To ostatní už tě trápit nemusí. Všem těm, kteří nemají internetové stránky nebo jim v souvislosti s vysokými náklady nebo s fungováním dodavatele došla trpělivost, nabízíme přechod na novou unikátní cloud webhostingovou službu, která zahrnuje všechny jmenované dílčí služby v jednom pevném měsíčním poplatku, hrazeném ve zvolených intervalech. Všechny nejčastější otázky a odpovědi zobrazíš kliknutím. Pokud máš o naši službu zájem a požaduješ převod či tvorbu www stránek, je to jednoduché. Stačí se jen zaregistrovat. Nově registrované stránky resp. domény jsme po předání podkladů schopni spustit do 72 hodin. Převod běžících stránek trvá obvykle déle cca 7-10 dnů v případě, že se nevyskytnou potíže, např. s převodem domény apod. U každého je to individuální. Garance spuštění stránek je maximálně do 30 dnů od registrace.

Abychom mohli poskytnout diskontní cenu, nejsme plátci DPH, čímž jsme omezeni v poskytnutí služby, kterou můžeme nabídnout pouze 250 zájemcům. Telefonickou podporu poskytujeme pouze registrovaným klientům a to ve všech variantách hostingu. Všem klientům je také k dispozici podpora 24/7 na e-mailu support@mistoproweb.cz, na kterou se mohou v případě potřeby vždy obrátit. Pro okamžitou komunikaci můžete využít komunikátor na našich stránkách. Je ovšem nutné mít účet u služby Messenger.

Služba je 100% diskrétní. Do stránek klientů nevkládáme žádné kódy, bannery, odkazy ani texty s odkazem na naši službu, pokud si to klient vysloveně nepřeje a zároveň jsme podle obchodních podmínek vázání mlčenlivostí, stránky tedy bez souhlasu nezařazujeme ani do Referencí. Služby poskytujeme v souladu s GDPR. Nicméně za šíření informací o službě Mistoproweb.cz budeme rádi 🙂

Neúčtujeme žádné registrační poplatky! U nových registrací je povinnost první úhrady na 12 resp. 24 měsíců do jednoho měsíce od registrace.

Vyzkoušej naši službu na 30 dnů. Pokud nebudeš spokojen, jednoduše hosting neuhradíš a registrace bez sankcí automaticky zanikne.

Těšíme se na případnou spolupráci!

Tým služby Mistoproweb.cz