Základní
myšlenka

Internetové stránky se z pohledu obchodu rozdělují na dvě skupiny, prezentační a výkonnostní. Jinými slovy stránky, které přispívají k růstu a ty jež zisk přímo generují. Tento fakt není dlouhodobě zohledněn v ceně za výrobu webových stránek. Otázkou tedy zůstává, proč platit za výrobu webových stránek, když pak tato www stránka negeneruje zisk a spíše plní formu podpory nebo pasivní informační stránky? Je potřeba být vidět, to rozhodně, ale za jakou cenu? Doména, webhosting, grafický návrh, výroba stránek, kódování, programování, e-marketing, responzivita, bezpečnost, integrace ssl protokolu, integrace pravidel gdpr, aktualizace modulů publikačního systému a pravidelný servis, to jsou při dnešních cenách přinejmenším tisíce.

Pokud i tebe tyto náklady zbytečně zatěžují, vítej. Všem těm, kteří nemají internetové stránky nebo jim v souvislosti s vysokými náklady nebo s fungováním dodavatele došla trpělivost, nabízíme přechod na novou unikátní cloud webhostingovou službu, která zahrnuje všechny jmenované dílčí služby v jednom pevném měsíčním poplatku, hrazeném ve zvolených intervalech. Všechny nejčastější otázky a odpovědi zobrazíš kliknutím. Pokud máš o naši službu zájem a požaduješ převod či tvorbu www stránek, je to jednoduché. Stačí se jen zaregistrovat. Nově registrované stránky resp. domény jsme po předání podkladů schopni spustit do 72 hodin. Převod běžících stránek trvá obvykle déle cca 7-10 dnů v případě, že se nevyskytnou potíže, např. s převodem domény apod. U každého je to individuální. Garance spuštění stránek je maximálně do 30 dnů od registrace.

Abychom mohli poskytnout diskontní cenu, nejsme plátci DPH, čímž jsme omezeni v poskytnutí služby, kterou můžeme nabídnout pouze 250 zájemcům. Zároveň neposkytujeme telefonickou podporu ve standardní variantě hostingu (1-12 měsíců). Nicméně všem klientům je k dispozici podpora 24/7 na e-mailu support@mistoproweb.cz, na kterou se mohou v případě potřeby vždy obrátit.

Služba je 100% diskrétní. Do stránek klientů nevkládáme žádné kódy, bannery, odkazy ani texty s odkazem na naši službu, pokud si to klient vysloveně nepřeje a zároveň jsme podle obchodních podmínek vázání mlčenlivostí, stránky tedy bez souhlasu nezařazujeme ani do Referencí. Služby poskytujeme v souladu s GDPR. Nicméně za šíření informací o službě Mistoproweb.cz budeme rádi 🙂

Neúčtujeme žádné registrační poplatky! U nových registrací je povinnost první úhrady na 12 resp. 24 měsíců do jednoho měsíce od registrace.

Vyzkoušej naši službu na 30 dnů. Pokud nebudeš spokojen, jednoduše hosting neuhradíš a registrace bez sankcí automaticky zanikne.

Těšíme se na případnou spolupráci!

Tým služby Mistoproweb.cz