Komu je služba mistoproweb.cz určena?

 

Všem těm, jež používají webové stránky k osobní prezentaci nebo na nich nabízejí své produkty či služby, chtějí ušetřit čas a nechtějí moc investovat. Cílíme zejména na drobné podnikatele, malé a střední firmy, živnostníky, organizace, sdružení, neziskový sektor a soukromé osoby. Služba není určena pro e-shopy, rozsáhlé webové komplexy s více než 50 stránkami, stránky s propojením na interní aplikace a stránky s extrémní zátěží. V případě zájmu o službu je nutné se zaregistrovat a zadat adresu stránek, kterou si přeješ převést k nám. Registrační formulář

e

Existuje řada hostingových služeb, některé z nich jsou i levnější a nabízejí možnost tvorby stránek, není služba zbytečná?

 

V tom se právě řada provozovatelů internetových stránek mýlí. Redakční systém, který hostingový provider tzv. předinstaluje, se neobejde bez dobře zaškolené obsluhy. Navíc funkce takového systému jsou omezené a vhodné moduly pro potřeby každého podnikatele mohou být odlišné. Bude časově náročné se v nabídce zorientovat a moduly nutné k provozu stránek je nutné uhradit, většinou s roční periodou. Představa o tom, že si web jednoduše naklikáš za pár minut je značně zkreslená. U nás se o provoz stránek nebudeš muset starat. Cenu hostingu, domény, přenosu nebo výroby, zabezpečení, modulů a základní správy stránek jsme spojili do jednoho měsíčního paušálního poplatku. Obsah stránek si po spuštění můžeš spravovat nebo to necháš na nás. Správu obsahu zajišťujeme na vyžádání za sazbu dle ceníku služeb. Rozsáhlé webové stránky s 50 a více stránkami převádíme pouze po dohodě za speciálních podmínek stanovených provozovatelem služby. Pokud tě zajímá celá historie projektu, klikni na vývoj služby.

Co je na službě mistoproweb.cz tak významného?

 

Služba zahrnuje vše v jednom v rámci jednoho měsíčního paušálního poplatku, za který zřídíme neomezený zabezpečený webhosting, zmodernizujeme stávající webové stránky nebo vytvoříme nové podle nejnovějších standardů, předáme všechny údaje k redakčnímu systému, ftp, e-mailu a k rozhraní pro správu účtu. Zajistíme součinnost a při úhradě služby na 2 roky, budeme platit roční poplatek za doménu. Přidáme také návod pro snadnou obsluhu redakčního systému. To vše za necelých 11 Kč denně resp. 333 Kč měsíčně při roční úhradě. Nabízíme rovněž správu obsahu, což je nadstandardní služba, která je zpoplatněna hodinovou sazbou, ta je uvedena v ceníku služeb.

Mám zájem o službu, jak mám postupovat?

 

Nejdříve se prosím zaregistruj. Uveď všechny údaje i adresu www stránky, kterou chceš převádět nebo zakládat. Potvrzení o registraci přijde na e-mail zadaný při registraci. Naši administrátoři v případě převodu stránek celý web zanalyzují. Krátce na to obdržíš informace s dalším postupem a fakturou. Tu je nutné uhradit nejpozději do 30 dnů od registrace jinak bude objednávka bez sankcí stornována a registrace zneplatněna. Samotný proces převodu bude zahájen až po úhradě. V případě, že převod stránek nebude možný, upřesníme proč. Registrace nezavazuje k poskytnutí služby. Pokud uvedeš telefonní číslo budeme moci celý proces převodu urychlit.

Jakmile vyřídíme základní administrativu zřídíme neomezený webhosting a zašleme všechny údaje k redakčnímu systému, ftp a e-mailu. Zajistíme součinnost při převodu domény, popř. pošleme údaje, které bude nutné změnit v DNS u Vaší domény, v případě že si doménu spravuješ. Před převodem domény nebo změnou DNS bude k dispozici náhled nových stránek. Postup pro zobrazení stránek ještě před zahájením převodu a návod k ovládání redakčního systému bude k dispozici ke stažení v části Údaje a soubory, v Klientské sekci po přihlášení k účtu v on-line aplikaci, jakmile bude nový web připraven ke spuštění.

Na přípravu a převod či tvorbu nových stránek si vyhrazujeme 30 dnů, podle složitosti zadání. Prvních 12 resp. 24 měsíců provozu služby je závazných. Další období můžete hradit v rozmezí od 1. do 24. měsíců. Při úhradě služby na 24 měsíců uhradíme poplatek za doménu. Doménu je v takovém případě nutné převést k nám. Pokud to nebude možné, slevíme 800 Kč z ceny služby.

Mám možnost od služby odstoupit?

 

Abychom mohli nabídnout kvalitní službu za diskontní cenu, je minimálně prvních 12  resp. 24 měsíců služby závazných a je nutné uhradit celé zvolené období na základě vystaveného daňového dokladu, který zašleme ihned po registraci. Do 30 dnů od registrace se rovněž zavazujeme připravit k nahlédnutí nové stránky. Běžně to bývá dříve, vždy s ohledem na složitost převáděných stránek. Nové stránky připravíme obvykle do 3 dnů. Odstoupit je možno do jednoho měsíce  od registrace a to tak, že zaslaný daňový doklad neuhradíš. Registrace bez sankcí automaticky zanikne.

Po 12 resp. 24 měsících si můžeš nastavit další platební období měsíční, čtvrtletní, půlroční, roční a dvouleté. Období, které si zvolíš je závazné. V případě odstoupení od služby dříve než ve stanoveném období, nevzniká nárok na proplacení nevyčerpaných prostředků. Cena služby je nejnižší při úhradě služby na 24 měsíců a to zejména proto, že je v ceně úhrada ročního poplatku za doménu.

Jak to probíhá v praxi?

 

Po registraci provedeme základní analýzu proveditelnosti a obratem klienta kontaktujeme. Potvrdíme registraci e-mailem, připravíme návrh a dohodneme postup, jakým bude přesun stránek probíhat. Zejména u případů, kdy klienti mají ve vlastnictví doménu, ale e-mail, který je uvedený u majitele domény v záznamu neexistuje, tam mohou vzniknout problémy, které převod webu znesnadní. Na případná rizika s převodem stránek předem upozorníme. Pokud si odsouhlasíme podobu nových stránek a nenastanou problémy s převodem nebo nastavením vaší domény, může být nový web převeden pod naší službu během několika málo dní. Je to obdobné, jako přenos telefonního čísla k jinému operátorovi. Prvních měsíc od registrace má klient možnost službu vyzkoušet a popřípadě si převod stránek rozmyslet.

Sytém nabízí rozhraní tzv. on-line aplikaci, ke které je možné se přihlásit pomocí údajů, které se zadávají při registraci (přihlašovací jméno a heslo). V rozhraní jsou uložené veškeré údaje k hostingu, návody a celá komunikace. Další úpravy a změny v obsahu stránek si klient provádí dle potřeby. Správa obsahu stránek je služba zpoplatněná a není součástí měsíčního paušálu.

 

u

Mám další otázky ...

 

Neváhej a kontaktuj nás non-stop na našem e-mailu podpora@mistoproweb.cz nebo na naší fb stránce fb.com/mistoproweb.cz. Telefonická linka pro technickou podporu je určena pouze registrovaným klientům s předplatným na 24 měsíců nebo prémiovým servisem. Kontaktovat nás můžeš také on-line prostřednictvím komunikátoru Messenger, který se zobrazuje v pravé dolní části stránek.