Nejčastější otázky

Komu je služba mistoproweb.cz určena?

 

Všem provozovatelům stránek na internetu, kteří chtějí ušetřit čas a nechtějí zatěžovat provozní výdaje. Službu mohou využít pouze drobní podnikatele, malé firmy, živnostníci, řemeslníci, sportovní kluby a školy. Služba není určena pro rozsáhlé webové komplexy, e-shopy a weby s více než 50 stránkami. Dále nepřevádíme stránky s propojením na interní aplikace a stránky s vysokou zátěží. V případě zájmu o službu je nutné se zaregistrovat a zadat adresu stránek k převodu nebo registraci. Obratem Vás budeme kontaktovat. Registrační formulář

Mám zájem o službu, jak mám postupovat?

 

Nejdříve se prosím zaregistrujte. Uveďte všechny údaje i adresu www stránky, kterou hodláte převádět nebo zakládat. Potvrzení o registraci přijde na e-mail zadaný při registraci. Naši administrátoři v případě převodu stránek celý web zanalyzují. Krátce na to zašlou informace s dalším postupem. V případě, že zadáte číslo mobilu, zavoláme. Samotný proces převodu stránek a vaši domény bude zahájen až po osobním jednání a vyjasnění vzájemných práv a povinností. Registrace nezavazuje k poskytnutí služby. Pro úspěšné vyřízení registrace je nutné splnit všechny obchodní podmínky. Uvedení telefonního číslo urychlí celý proces převodu.

Jakmile vyřídíme základní administrativu, zřídíme neomezený webhosting a zašleme všechny údaje k redakčnímu systému, ftp a e-mailu. Zajistíme součinnost při převodu domény, popř. pošleme údaje, které bude nutné změnit v DNS u Vaší domény, v případě vlastní správy. Před převodem domény nebo změnou DNS bude k dispozici náhled nových stránek. Postup pro zobrazení stránek ještě před zahájením převodu a návod k ovládání redakčního systému bude k dispozici ke stažení v části Údaje a soubory, v Klientské sekci po přihlášení k účtu v on-line aplikaci, jakmile bude nový web připraven ke spuštění.

Existuje řada hostingových služeb, některé z nich nabízejí možnost tvorby stránek, není služba Místo pro web zbytečná?

 

V tom se právě řada podnikatelů mýlí. Redakční systém, který hostingový provider tzv. předinstaluje, se neobejde bez dobře zaškolené obsluhy. Navíc funkce takového systému jsou omezené a vhodné moduly pro potřeby každého podnikatele mohou být odlišné. Bude časově náročné se v nabídce zorientovat a moduly nutné k provozu stránek je nutné uhradit, většinou s roční periodou. Představa o tom, že si web jednoduše naklikáte za pár minut je značně zkreslená. S námi se o provoz www stránek nebudete muset starat. Jsme unikátní služba, fungujeme jinak než běžný provider. Cenu hostingu, domény, přenosu či výroby, protokolu zabezpečení, modulů a základní správy stránek jsme spojili do jednoho měsíčního paušálního poplatku. Vše jednoduše a férově. Pokud tě zajímá celá historie projektu, klikni na vývoj služby. Srovnání obdobných služeb nalezneš na úvodní stránce.

Mám možnost od služby odstoupit?

Abychom mohli nabídnout kvalitní službu za diskontní cenu, je prvních 12 resp. 24 měsíců služby závazných a je nutné uhradit celé zvolené období na základě vystaveného daňového dokladu, který zašleme ihned po registraci. Do 30 dnů od registrace se rovněž zavazujeme připravit k nahlédnutí nové stránky. Běžně to bývá dříve, vždy s ohledem na složitost převáděných stránek. Nové stránky připravíme obvykle do 3 dnů. Odstoupit je možno do jednoho měsíce od registrace. 

Po 12 resp. 24 měsících je možné zvolit platební období měsíční, čtvrtletní, půlroční, roční a dvouleté. Vybrané období je závazné. V případě odstoupení od služby dříve než ve stanoveném období, nevzniká nárok na proplacení nevyčerpaných prostředků. Cena služby je nejvýhodnější při úhradě služby na 24 měsíců.

Internetové stránky včetně domény můžete převést k jinému providerovi kdykoliv v souladu s obchodními podmínkami. Po vyčerpání závazku – bez omezení. Změna balíčku je možná vždy po uplynutí předplacené doby. Vše jednoduše a férově!

Co je na službě mistoproweb.cz tak významného?

 

Služba je unikátní. Zahrnuje “vše v jednom” v rámci jednoho měsíčního paušálního poplatku. Klient nemusí řešit registraci nebo převod domény, výběr a velikost hostingu, integraci SSL protokolu, konfiguraci DNS domény, výrobu nebo modernizaci stránek a pravidelné aktualizace. Zkrátka, vše zařídíme a po převodu předáme přístupové údaje ke správě účtu i obsahu stránek. Osobně zaškolíme, přidáme také návod pro snadnou obsluhu. Správa obsahu stránek je jednoduchá a je možné ji provádět i pomocí mobilního telefonu nebo tabletu. Všechny balíčky jsou detailně popsány v ceníku služeb.

Jak to probíhá v praxi?

 

Na přípravu a převod či tvorbu nových stránek si vyhrazujeme 30 dnů, podle složitosti zadání. Po registraci provádíme základní analýzu proveditelnosti a obratem klienta kontaktujeme. Na případná rizika s převodem stránek předem upozorníme při osobním jednání. Pokud si odsouhlasíme funkčnost nových stránek a nenastanou problémy s převodem nebo nastavením domény, může být nový web převeden pod naší službu během 2-10 dní. Je to obdobné, jako přenos telefonního čísla k jinému operátorovi.

Místo pro web nabízí rozhraní tedy on-line aplikaci, ke které je možné se přihlásit pomocí údajů, vyplněných při registraci (přihlašovací jméno a heslo). Tam najdete uložené veškeré údaje ke cloud hostingu a návody. Dále máte možnost komunikovat s podporou a spravovat svůj účet. Další úpravy a změny v obsahu stránek si klient provádí sám dle potřeby nebo v s využitím našeho servisu v rámci servisních hodin dle ceníku služeb. Je to zcela jednoduché.

 

Mám další otázky ...

 

Neváhejte a kontaktujte nás non-stop na našem e-mailu podpora@mistoproweb.cz nebo na naší fb stránce @mistoproweb. Osobně Vás navštívíme nebo si můžete předem smluvit schůzku na naší provozovně. Telefonická linka pro technickou podporu je určena pouze registrovaným klientům. Kontaktovat nás můžeš také on-line prostřednictvím komunikátoru Messenger, který se zobrazuje v pravé dolní části stránek.