Dominikánská republika, pole s cukrovou třinou
Rostlina cukrové třiny na řezu

Rum

Barceló Imperial 40 Aniversario

Rozsáhlá třtinová pole v San Pedro de Macorís mají více než 500 letou historii. Mezi těmito historkami vyniká ta z roku 1980, která se týká zrodu prvního prémiového rumu Dominikánské republiky, Barceló Imperial. Každé desetiletí věnujeme tomuto historickému úspěchu velikou ódu, což je tradice, kterou připomíná naše prémiová směs Barceló Imperial, jež nyní slaví 40. výročí. Pouhých 15 000 lahví pro celý svět, limitovaná a číslovaná produkce rumu. Výsledek nejlepších alkoholů získaných z předrahocenné šťávy naší dominikánské cukrové třtiny, nejprve zrající deset let v sudech z amerického dubu a později zrající další dva roky v sudech z francouzského dubu s různým stupněm vypálení. Po dvojím zrání náš mistr blender, veden svým odborným instinktem, záměrně nechává tuto komplexní směs odpočívat v sudech z francouzského dubu dalších 10 let, čímž dosahuje rumu s bujnými organoleptickými vlastnostmi. Dárek pro ty, kteří skutečně ocení chuť kvalitního rumu.

Původ: Dominikánská republika.

Obsah alkoholu: 43 %

Objem: 0.7l

Barceló Imperial Porto Cask

Z třtinových polí Dominikánské republiky až do lahví má Barceló Imperial historii prestiže a dokonalosti, která ho řadí mezi nejoceňovanější dominikánské rumy na světě.

Inspirován symbolickou rodinou rumů Imperial a inspirován použitím sudů z různých zeměpisných šířek umožnil odborný instinkt, který charakterizuje našeho Maestra Ronera, vznik lihovin mimořádných profilů a organoleptické komplexnosti; výsledkem je Barceló Imperial Porto Cask. Barceló Imperial Porto Cask, který je součástí výjimečné kolekce rumů Barceló Rare Blends, se zrodil z nejčistší šťávy z nejlepšího výběru dominikánské cukrové třtiny, vypěstované na našich vlastních polích. Je výsledkem zrání zásob našich nejvzácnějších rumů v dubových sudech s různým stupněm opálení, pečlivě vybraných našimi odbornými mistry bednáři. Po dokončení směsi Porto Cask zraje v pravých sudech po portském víně Tawny 10, které dodávají tomuto bujarému rumovému likéru komplexnost a jedinečnou bohatost. Barceló Imperial Porto Cask je hedvábně jemný destilát, který se zrodil, aby okouzlil i ty nejnáročnější chuťové buňky.

 

  • Výrazná purpurově jantarová barva.
  • Vůně smetany z fíků a džemu z lesního ovoce.
  • Výrazná vůně anglického máslového bonbónu a sušených třešní.
  • Jemná, ale přetrvávající dřevitá vůně.
  • Hedvábné a sladké na patře s dlouhým, přetrvávajícím závěrem.
  • Ideální pro ty, kteří hledají nové zážitky.

Původ: Dominikánská republika.

Obsah alkoholu: 43 %

Objem: 0.7l

Kontaktujte nás


 

Bottles & Labels s. r. o.
Bohdalecká 1460/8, 101 00 Praha 10
objednavky@bottlesandlabels.cz